+38 (097)

+38 (099)

000-8004

О нас

   Існують місця, створені для того, щоб стати традицією ... Традицією смаку, високої якості, затишку і вишуканості. Цінність їх в особливому відчутті комфорту, яке приходить під час перебування там. Одне з таких місць в Краматорську - ресторан «Політ». Його історія почалася ще в 1967 році. Уже в той час це був найкращий заклад Краматорська. Люди збиралися за вечірньою трапезою в стінах ресторану і, об'єднані бажанням відчути смак вишуканих страв, насолоджувалися спілкуванням в теплій і дружній обстановці. Згодом, «Політ» став традицією гарного смаку, а символ цієї традиції - кришталевий ключ. Знаки такого роду вручали тоді закладам високого рівня, будучи рекомендацією для відвідувачів і компліментом для власників. Але час не стоїть на місці і його мінливі умови стали причиною закриття ресторану.


   Хороші традиції - це те, до чого хочеться повертатися знову і знову. Ще Леонардо да Вінчі сказав: «Випробуй одного разу політ і твої очі будуть навічно спрямовані в небо. Одного разу там побувавши, на все життя ти приречений тужити про нього ». Тому ми - цінителі ексклюзивної кухні і естетики - надаємо Вам можливість відчути вишуканість «Польоту» і відчути незвичайне задоволення від страв, представлених в меню ресторану. 30 травня 2017 року ресторан відкрив свої двері для гостей, бажаючих відчути приємне здивування і провести час в атмосфері родинного тепла і затишку. Стильний інтер'єр, приємне музичний супровід і уважність персоналу - все це створено для того, щоб, відвернувшись від рутинних турбот, Ви змогли по-новому подивитися на світ. Найвимогливіший гурман оцінить ретельно складене меню, а великий асортимент вин Старого і Нового світла надасть можливість вибрати напій, який стане чудовим доповненням трапези. Крім того, будучи впевненими в якості продуктів і дотриманні всіх правил приготування, ми відкриваємо своє серце для кожного відвідувача - скляні стіни кухні дозволять побачити повний процес створення кулінарних шедеврів.


   Плануючи провести вечір в ресторані «Політ», будьте готові до бажання знову сюди повернутися. Тому, що хороші традиції - це перш за все приємні позитивні емоції, які викликають ностальгію і роблять доріжку до радості ще більш явною. У ресторані «Політ» ми шануємо традиції тихого, неспішного відпочинку з ноткою вишуканості і запрошуємо Вас поринути в атмосферу небесної безтурботності разом з нами.